Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Neden?

Uzun yıllar sağlık ve bilişim sektöründe görev yapan farklı fikirlerin birleşmesi sonucu, yenilikçi bir ekip kurduk. Sürekli proje üreten ekibimiz sayesinde söz verdiğimiz işleri yerine getirmenin ve devamlılığını sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Uzun süre köklü firmaların sağlık ve bilişim sektöründe çalışan ekip arkadaşlarımızın fikirleri ile ortaya çıkan Ehl-i Sağlık projemiz için çalışmalarımızı genişleterek yolumuza devam ediyoruz.

NEDİR?

ehlisaglik.com’da kaydolmanıza gerek kalmadan, size ya da yakınlarınıza yalnızca üç basit adımda en yakın doktoru bulmanızı sağlıyoruz. Bulunduğunuz yere en yakın doktoru bulmak için etrafa sormanıza ya da dolaşmanıza gerek kalmadan Türkiye genelinde ya da lokasyon bazlı, dilerseniz de uzmanlıklara göre arama yaparak doktorunuza ulaşmanız mümkün. Ehl-i Sağlik yoluyla hizmet aldığınız doktorumuz ya da uygulamamız hakkında düşüncelerinizi önemsiyoruz. Bunlarla ilgili geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Görüntü Çerçevesi

MİSYONUMUZ

Sağlığınız önemlidir

Ehl-i Sağlık ekibi olarak doktorlarımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye gayret ediyoruz. İnsan sağlığına önem veriyor, Doktorlarımız sayesinde doğru teşhis ve tedavi yöntemleri ile kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızda destek oluyoruz.

  • Acil durumda kısa sürede iletişim
  • Doğru Tanı
  • Doğru Tedavi

VİZYONUMUZ

Gelecekte Ehl-i Sağlık

Amacımız güveninizi kazanıp Türkiye'nin 81 ili ve ilçelerinde doktorlarımız ile sizleri ortak bir çatı altında buluşturmak. Alanında uzman doktorlarımız sayesinde doğru teşhis ve tedaviye dayalı, sağlıklı bir yaşam hedefleyen sizlerin kısa sürede doktorumuza ulaşması için ileriye dönük yatırımlar yapıyor ve gerekli çalışmalar ile yolumuza devam ediyoruz. ehlisaglik.com kullanıcıları olan sizler ve Türkiye' deki doktorlarımız ile ömür boyu sürecek sağlıklı bir ortaklık kurmak en büyük arzumuz.

Görüntü Çerçevesi